Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bedaueroltassam a hajam?

Bedaueroltassam a hajam?

Figyelt kérdés

A fenekemig ér a hajam. Totál egyenes. Unom, hogy mindig egyféle frizurát csinálok (ami gyors és suliba alkalmas). Szóval nem érek rá minden reggel különleges frizurákat csinálni. Ráadásul vékony szálú. Plusz totál lapos, mivel nyilván ennyi hajnak van súlya is. Mindig középen választódik el, ronda. Egybe van nőve.

Anyum a dauert ajánlotta, de olvastam, hogy roncsolja a hajat, stb. Mik a tapasztalatok?


2013. okt. 18. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyukámnak volt, még gimnazista korában és mesélte, hogy ő nem szerette, mert nagyon roncsolta tényleg a hajat, szárította, vége mindig száraz volt, de az is igaz, hogy nem nagyon ápolta semmivel, akkor az még nem igazán volt divat. Ettől függetlenül én is szeretném majd megcsináltatni, mert szerintem ha megfelelően ápolog, nem lesz semmi baja ;)
2013. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma már többféle technika létezik. Menj el egy jó fodrászhoz és kerdezd meg, mik a lehetőségek. Ne dőlj be a "most olcsó.." ajánlatoknak, azt válaszd, ami a hajadnak a legjobb, nehogy a háromnegyedét le kelljen vágatnod később.
2013. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!