Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek bedaueroltassam a...

Szerintetek bedaueroltassam a hajam?

Figyelt kérdés

Váll alá érő hajam van, de eléggé vékonyszálú (és szerintem kevés is). Eddig vasaltam, de úgy még kevesebbnek tűnik, ezért szeretnék volumennövelő dauert. Szerintetek megéri, vagy nagyon tönkremenne a hajam?

L/15


2011. aug. 4. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd. 1 hónapja én is ezen gondolkoztam, mert nekem is ilyen hajam van. De azt hallottam, hogy nagyon tönkreteszi a hajat, főleg, hogy a tied még vékonyszálú is és így még jobban kéne rá vigyázni. Meg ha nem tetszik, akkor se lehet kiszedni, hanem meg kell várni amíg lenő, és akkor nagyon csúnya. Inkább néha tegyél bele hajcsavarót. :)

16/L

2011. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem ajánlanám. Már a vasalás se tett jót neki, és gyakran vasalt hajat dauerolni pláne nem jó ötlet. Ha emellett még festetve is van, akkor meg aztán végképp ne!

Viszont létezik egy hajtőemelő hajvágási módszer, az ú.n. "alávágás", amitől dúsabbnak tűnhet a hajad. Csak ezt sajnos a mai fodrászok többsége nem ismeri. (Én egy öreg fodrásznénitől tanultam, akinél tanuló voltam.)

2011. aug. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig erre is van megoldás már hosszú évek óta : Headlines.


Én ezt csináltatom kb.4 éve, nem lesz csúnya, mint a dauer,nem nő le, nem roncsolja a hajat. Klier szalonokban csináltassátok, a Wellát nem ajánlom.

2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem dauert semmiképpen se!
2011. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, csináltass bátran volumennövelőt (headlinest).


A többieknek mondom, hogy az tök más, mint a dauer. És tök jó.

2011. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!