Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy kozmetikus tud valamit...

Egy kozmetikus tud valamit tenni az arcon lévő barna, vörös hegek ellen?

Figyelt kérdés
Mert e bőrgyógyász azt mondta hogy ezekre nincs gyógyszer/kenőcs. De ha egy hírességnek heges az arca, el tudja tüntetni... Ők hogyan csinálják?
2013. okt. 18. 17:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és gyulladt pattanások után maradtak ezek a hegek.
2013. okt. 18. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:

"De ha egy hírességnek heges az arca, el tudja tüntetni... Ők hogyan csinálják?"


Profi sminkesekkel...

Sajnos tényleg nem nagyon tudsz vele mit kezdeni. :/

2013. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikrodermabrázió vagy savas hámlasztás javíthat rajta, de ezek elég drágák és mezei kozmetikusok nem csinálják.

Nekem is sajnos ez a problémám, majd valamilyen hámlasztást ki akarok próbálni, ha már nem jönnek elő újabb pattanások és lenyugszik a bőröm. Addig olyat szoktam csinálni, hogy vágok egy kis darabot citromból, szórok rá szódabikarbónát, kicsit megnyomkodom a citromot, ettől felpezseg rajta a szódabikarbóna. Ezzel szoktam a megtisztított arcom áttörölni, a foltokra kenek a szódabikarbónás pasztából és rajta hagyom kb. negyed órát. Nekem ez picit világosított a hegeken, persze el sajnos nem tűntek. Állítólag nyers krumpli is jó lehet rá, azt még nem próbáltam.

2013. okt. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikában csiszolással,koptatással hozzák rendbe.
2013. okt. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!