Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barna foltos az arcom foleg...

Szisztöp kérdése:

Barna foltos az arcom foleg nyaron, kozmetikus ezzel mit tud csinalni ami hatekony es nem tul draga? Tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kozmetikus nagyon semmit. Legalábbis akiket én ismerek. Ez viszont bevált. Fényévekkel világosabbal lettek a májfoltjaim,meg azok a pacák,amit a fejemre csinált a kozmetikus bajuszgyanta,szemöldökgyanta stb közben: [link]
2012. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tényleg ilyen jó?És melyik krémet használod a sok közül?És mennyi idő amíg látszik az eredmény?
2012. jún. 30. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A tégelyest.Fél éve,de egy pár hét után már látszott,halványodtak a foltok. A Douglas-ben szoktam venni.
2012. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi kipróbálom!
2012. jún. 30. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem neked is segít!
2012. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A depigmentáló krémeknek közel azonos az összetétele, így az 5000Ft-os és a pár százas gyógyszertári között nincs különbség, csak a márkát és a csomagolást kell megfizetni. Érdemes tehát a gyógyszertárban érdeklődnöd, sőt az is lehet, hogy helyben kevernek ki neked speciálisan depigmentálót, ami ugyanolyan hatékony.


[link]

2012. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!