Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van bármilyen módja annak,...

Lilowada kérdése:

Van bármilyen módja annak, hogy visszakapjam az eredeti hajszínemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég festettem ombréra a hajamat, most viszont már azon gondolkodok, hogy mégis a régi hajszínemet szeretném inkább. Fodrász meg tudja ezt csinálni, hogy visszaállítja az eredeti állapotába a hajam, vagy ekkorát ne merjek álmodni? Csak olyasmi barna színnel tudja befesteni, mint ami az eredeti hajszínem a hajam tövénél?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

18/N



2013. okt. 15. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Háááát, én próbálkoztam azzal annó, hogy a nem eredeti színt befesse a fodrász olyanra, mint amilyen a lenőtt rész és pár hétig jó volt, de jött ki a színből és ugyanolyan lett mint volt, nekem az egyetlen megoldás az volt hogy 1-1,5 év alatt az egészet lenövesztettem.
2013. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző tapasztalatból írta, az igaz.

A saját hajszínt sosem lehet visszakapni, hiszen a festés során a hajban olyan változások mennek végbe, amit nem lehet visszacsinálni.

2013. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a festett rész sötétebb a saját hajadnál, akkor van egy ún. hajradír (fodrász fogja tudni) amivel ilyen "seszínűre" kiszedi a hajadból a mesterséges pigmenteket (a természetes színpigmentekkel elvileg nem is tud mit kezdeni, pl. henna), amit utána a saját színeddel megegyezőre tud festeni, ha ügyes a fodrász, ki tudja választani a pont jó színt.

Így elvileg nem dobja le a színt annyira, mintha szőkítéssel világosítasz, és nem is károsítja a hajat annyira, de kopni fog a festett rész, időnként korrigálni kell, míg le nem nő az egész.

2013. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem sötétebb? Akkor már így fogok meghalni vagy mi? :DDDD Nincs rá semmi esély, hogy valaha egyszínű lehet a hajam?
2013. okt. 17. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ami festés óta nő, az már az eredeti hajszíned.
2013. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezt eddig is tudtam, viszont én a nullással megyek neki, ha ezt nem lehet átfesteni valahogy...
2013. okt. 18. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nő a hajad, folyamatosan vágatod a végét. Így el fog tűnni az aljáról a másik szín. Ilyen egyszerű. Ez megtörténik néhány hónap vagy év leforgása alatt. Amikor nekem a lenövés volt más színű, világosabb mint az eredeti hajam, akkor vettem egy középbarna hajfestéket, felkentem az aljára, és már nem volt olyan feltűnő. Az eredeti viszont csak lenövéssel érhető el. És ehhez természetesen vágatni kell.
2013. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!