Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó parfüm ami hosszan tartó...

Jó parfüm ami hosszan tartó illattal bír?

Figyelt kérdés

16/L

Lehetőleg ne nagyon drága legyen,DM-ben beszerezhető



2013. okt. 14. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Chevignon - Forever Mine /5-6ezer Ft körül

Diesel-Feminine /5ezer alatt vettem dm-ben.

Puma-Flowing / személyes kedvencem, eddig csak pozitív véleményt kaptam róla. /5ezer.

Nagyon olcsó parfümöm volt a Dm-ből az Elite models- new york muse 1500Ft-ért vettem, bár akkor akciós volt. Az eredeti ára 2-3ezer Ft-nál nem több és nagyon tartós. Sokan dicsérték ezt is. :)

2013. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mexx Very Wild

Mexx Wild

Mexx XX Mysterious


És ezek?

2013. okt. 14. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

én ezt használom.. tök jó csajos illata van..

[link]

2013. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Police dark.. én ezt használom, a GAS-ba volt 4ezer 2 hónapja, azt nem tudom, hogy a DM-ben lehet-e kapni..de nagyon sokáig kitart az illata, és elég egyetlen egy fújás, és azt is sokáig érzed (reggel 7kor befújtam magam és este 6kor még lehetett érezni!)
2013. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem hogy a drogériákban beszerezhető parfümök 95%-a, különösen az olcsó fajták, vacak, tucat darabok, annyit sem érnek mint amennyiért vesztegetik őket. Nincs bennük semmi egyediség, különlegesség, tucatszám gyártják őket, jobbára tök egyformák, személytelenek, minden 3. ember ezeket használja. Ráadásul minőségre is silányak, olcsó, gagyi összetevőkből, nem tartósak.

Szerintem érdemes rászánni az időt, energiát (akár több napot is), hogy elmész egy rendes parfümériába, alaposan végignézed hogy neked mi az ami a legjobban passzol az ízlésedhez, személyiségedhez. Próbáld ki őket, fújd magadra, várj vele egy napot, nézd meg hogy bontakozik ki rajtad, mennyire tartós rajtad. Mert ugye az, hogy egy illat kin hogy érződik, mennyi ideig marad rajta az az illető egyéni kémiájától is függ.

Egy márkás, minőségi parfüm persze jóval borsosabb áron kapható mint a celebparfümök, de nézd azt hogy ezekből jóval kevesebbet is kell használni mert jóval tartósabbak is. A parfüm egyébként szerintem árulkodik a viselőjéről, olyan mint egy ruha, ha jól van megválasztva akkor öltöztet, sokat hozzáad az egész megjelenésedhez, mindenképpen megéri gondosan kiválasztani.

2013. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Mexx Wild és Mexx Very Wild valami csodálatosan finomak! :)

Én jelenleg az utóbbit használom. Tartós kellemes, minden alkalomhoz passzol.


19/L

2013. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a Meww Wild vagy a Wery Vild lesz:) ha beszereztem majd irok róla véleményt:)
2013. okt. 15. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Sajnálom hogy nem vetted fontolóra a tanácsomat, pedig jó szándékból írtam.
2013. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De igen csak sajnos nincs annyi pénzem
2013. okt. 15. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!