Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszú ideig tartó parfüm illat?

Hosszú ideig tartó parfüm illat?

Figyelt kérdés
Valami sokáig tartó,erős de finom illatú parfümöt szeretnék aminek tényleg órákig érződik az illata, de nem tudom milyet érdemes venni :/
2012. febr. 11. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Christian Lacroix parfümök:

[link]

[link]


Nekem ilyen van belőle: [link]


Avontól meg tudod rendelni,7700 Ft a nem akciós ára mindnek.

2012. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Avril Lavigne - Black Star

nekem nagyon bevált, sokáig lehet érezni.


[link]


(megjegyzem, Avril másik két parfümje is sokáig tart, és jó minőség [link]

2012. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link] itt jelenleg akciós, és a leírása alapján egész jó :) köszi a javaslatot.

A black starral már szemeztem én is, de még nézelődök hátha találok valami fincsi illatot ^^

2012. febr. 11. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam ezek lerobbanthatatlanok (épp ezért kell vigyázni az adagolással): Givenchy Hot Couture, Guerlain: Champs Elyseés, Muigler: Angel. Ezek drága és elég komoly illatok, de cserébe tényleg azt kapsz, amit vársz.
2012. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!