Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért van az ha leborotválom...

Mért van az ha leborotválom néha kiütéses lesz?

Figyelt kérdés
15/F
2009. nov. 9. 22:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Egy kis HCl is megteszi :D


Vicctől eltérve,igen,a bőröd majd hozzászokik. Remélem habbal borotválod. :D

2009. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
testápolót javasolok.Azzal elvileg csökkented a irritációt borotválkozás után
2009. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
0%
Nem kell aggódnod... A borotvát mindig tartsd nedvesen, legyen jó rozsdás, esetleg a fikusz virágföldjében tarthatod, ott nem szárad ki. A tetanusztól meg ne fossál, nem halsz bele. Ja, a kiütés meg az AIDS első jele, nézz utána wiki-n, csöcs.
2009. nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Bazz, ennyi hülyét! :D

Be ne kend sóval, mert összesz@rod ott helyben magadXD

Amúgy ezzel tényleg nem lehet mit csinálni, majd idővel megszokja a bőröd, vagy nem borotválod le teljesen és hagysz rajta valamennyit úgy 2 mm-t.

2009. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
lehet kapni szörtüsző gyulladást csökkentö krémet.. naponta kenem,nekem alig van.tök szép pinám lett tőle.ápoltabb..
2009. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Meg borotválkozás közben forró vizet engedsz csapból és azzal mosod borotvát, amit ugye amúgy is megteszel! az fertőtleníti. Meg aztán meg is mosod és persze használsz borotvahabot.
2009. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Na szóval hogy valami értelmeset is kapj!

Én úgy csinálom mindíg hogy bemegyek a zuhanyzóba bekenem tusfürdővel várok egy picit utána megengedem a vizet alátartom a kis p..t :D és elkezdem borotválni,tehát folyamatosan folyatom rá a meleg vizet :)

És nekem ez használt :$

Remélem tudtam segíteni :)

2009. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nullásgéppel told le a csumát és kész! (hajnyíró)

Csak az a gáz h néha viszket :S

2009. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
lol a sok barom azért aki értelmeset írt annak köszi
2009. nov. 10. 13:56
 20/21 anonim ***** válasza:
hát mivel lány vok nemtom használ e a tanácsom de nekem is tele volt piros pötyikkel a szeméremdombom...máshol nem csak ott...de testápolóval elkezdtem kenegetni és mivel a piros pötyik azért jelennek meg első sorban mert száraz a bőr és könnyebben megsérül...mind1 a lényeg h elmúltak :D rem tudtam segíteni! puxa^^
2009. nov. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!