Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 1 hete olyan iszonyatosan...

Már 1 hete olyan iszonyatosan vágyok rá hogy göndör hajam legyen, hogy a szívem fájdul belé hogy egyenes van. Valaki vigasztaljon, miért jó az egyenes haj?

Figyelt kérdés
Amúgy nem lapul le a hajam vagy ilyesmi, dús a hajam, és egészséges, és nem fogom elrontani dauerrel vagy hajsütögetéssel az egészséges állapotát. De bár göndör hajam lenne!! Azzal születtem, folyamatosan egyenesedett ki. Még oviban is olyan loknijaim voltak hogy a ceruzát át lehetett dugni rajtuk.
2013. okt. 5. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog a göndör haj, de szerintem az egyenesnek több a pozitív oldala.

Ha göndör lennél és kivasalnád, hamarabb tönkremenne a hajad, mint ha az egyenest néha begöndöríted.

Az egyenessel könnyebb törődni, és szerintem formázni is

Két lányt is ismerek, akinek nagyon szép loknis haja volt, de mára már száraz és töredezik...


Néha ezt is begöndörítheted, hajsütővassal vagy csavaróval is, alkalmakra, ha olyan kedved van, de egyébként azzal a hajjal kell élned, amid van :)

Ha meg göndör lenne a hajad, biztosan egyeneset akarnál, hidd el. Fodrásznál ültem, csavarták a hajam báli frizurához, mire a nő akinek vasalták a haját előttem áradozott a szép egyenes hajamról, és bár olyanja lenne :)

2013. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, agyon jó válasz. :)
2013. okt. 5. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Jóval könnyebb kezelni, kevésbé gubancolódik/könnyebb kifésülni.
2013. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez a " ha göndör lennél biztosan mindig vasalnád é szarrá törne tőle" bazi nagy túlzás. Nem minden göndör hajú akar egyeneset 1. válaszoló :)


De azért, hogy a kérdezőnek is válaszoljak: amiért jó: valószínűleg könnyebb kezelni, tudsz fésülködni...hirtelen ennyi jut eszembe :D Jah és jobban látszik ha nő a hajad :)

Szerintem akár egyenes, akár hullámos, akár göndör ugyanannyira szépen tud mutatni, ha helyesen ápolják :) Persze mindenkinek van kedvence :D

2013. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

1. Ha akarod egyenes, ha akarod hullámos, sosem unalmas.

2. Az egyenes haj sokkal szebben fénylik, még akkor is ha nincs kivasalva

3. Az egyenes haj a különböző vágás fazonokat is jobban kiadja, míg göndör hajon nem látszik a forma.

4. A fiúk 80%ának jobban bejön az egyenes hosszú haj mint a göndör.

5 Egy egyszerű lófarok is ünnepivé varázsolható belőle.

2013. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj, olyan jó válaszokat adtatok, meg olyan jó érveket, amiknek egy részére nem is gondoltam! :) Köszönöm! :D
2013. okt. 6. 14:10
 7/9 anonim válasza:
Mind a 2 hajnak megvan a jó oldala. De szerintem mindegy,hogy egyenes vagy hullámos,a lényeg,hogy egészséges legyen,mert úgy a szép:)Nekem alapból hullámos a hajam,de néha én is egyenesen szeretem,ezért beszárítom. Vasalni nem fogom,nem akarom tönkre tenni. Nézd a jó oldalát,neked nem kell vasalnod a hajadat,mert alapból egyenes. Örülj annak,hogy dús a hajad és nem lapul le. Más biztos ezt irigyli tőled :D pl énis szeretnék dúsabb hajat.
2013. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem göndör és imádom! :) Nem cserélném el semmi pénzért! De abban igazat adok hogy az egyeneset könnyebb lehet kezelni. Az én hajam nem száraz és nem olyan 'pulis' szóval ilyen szempontból nagyon szerencsés vagyok viszont nagyon sok a hajam de megoldható.

Szóval szerintem foggad el amit kaptál és próbáld meg kihozni belőle a legjobbat! Szerintem nagyon szép az egyenes haj! :)

15l

2013. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Huh, én most olvasom csak ezt a kérdést, gondolom nem aktuális már a téma, de muszáj leírnom. A fél karomat odaadnám, ha egyenes lehetne a hajam.Szépen fénylik, szép ha lófarokba fogja az ember, millió féle kontyot lehet belőle csinálni, de kiengedve is gyönyörű. Én minden nap imádkozom, hogy váljon egyenessé. Az én hajam nem egyenes, meg sem közelíti, de nem is gondör és nem is hullámos. Ha kivasalom, az kb 2 percig tart. És ez nem túlzás. Ha a fülem mögé teszem, felveszi a fülem formáját,ha összefogom és kiengedem, olyan, mintha benne lenne a hajgumi. Hajvasalás után is olyan, mintha belenyúltam volna a 220-ba. A 6 millió szál hajam 6 millió felé áll. lófarokba se köthetem,mert a pofámba vág az egész. Hullik, mint az ítélet és annak ellenére is eszméletlen sok hajam van :( Sokszor kívánom, hogy bár kihullana az összes és sose nőne vissza. Akkor vennék leg. egy jó parókát. Néha meg már undorodok emiatt a tükörbe nézni. Egyszer elborul az agyam és lenyrom kopaszra. Gondoltam, ha már nem lehet egyenes akkor hullámosítom. Szerinted lehet? Képtelenség azt is megcsinálni a hajamból. Szóval, örülj az egyenes hajadnak, szívesen lennék a helyedben :)
2014. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!