Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem olyan szépen hullámo...

Miért nem olyan szépen hullámos a hajam? Mit tudok vele így kezdeni?

Figyelt kérdés

[link]

Na tény, hogy nincs ilyen hosszú, de akkor se ilyen a hajam, annak ellenére, hogy elvileg hullámos lenne az én hajam.

Az én hajam, nem így hullámosodik szépen, hanem hullámos is, de inkább csavarosan, szóval a végei a hajszálaknak meg vannak csavarodva.

De nem úgy mint a göndör haj, hanem csak a végük olyan 5-6 centin csavarodnak oldalra.

És most nem értem miért.

Szóval miért nem ilyen szépen hullámos a hajam?

Nem is egyenes, de nem is ilyen hullámos.

Mit tudok így vele kezdeni? vasalni nem akarom, hullámosítani megint nem. De hülyén érzem magam így.

És mitől ilyen a hajam? Olyan semmilyen. Van olyan hogy hullámosan göndör a hajam? :D



2013. szept. 16. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a haja,Máshogy csavarodnak a fehérjefonalak. Erről nem tehetsz és megváltoztatni sem tudod.Én örülnék neki ha hullámos lenne a hajam :) . Esetleg a szárítással tudsz rajt valamit igazítani. 17/L
2013. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!