Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karomat hogyan szőrtelenítsem?...

Karomat hogyan szőrtelenítsem? Vagy inkább mivel szőkíthetném a szőrt?

Figyelt kérdés
Erős, sötétbarna. Köszi
2009. nov. 8. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyanta. Ne szőkítsd, az szintén ronda, és feltűnő.
2009. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyanta. énis azzal csinálom.
2009. nov. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de az nem nagyon csúnya, amikor nő vissza? ugye ha gyantázom akkor ugyebár nem olyna hegyes, tüsisen nő vissza mint ha borotválnám?
2009. nov. 9. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem is gyantázd, mert én kipróbáltam a -borotvát, hát mit mondjak katasztrofális volt, és másnap már szúr, aztán -epilátort, figyelj azzal be@rás az egész xD, -gyantát, és ezzel vagyok a leges legjobban megelégedve, mert először olyan 25-30 perc alatt végzel a két kezeddel, és én egy hónapja csináltam utoljára és most kezd visszanőni a pihés szőr, pedig nekem aztán nagyon erős a szőrzetem, és sötét is, úgyhogy én a gyantát ajánlom!
2009. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szőrös és szőrteleníteni akarom.De milyen gyanta kell hozzá?Hideg vagy meleg?
2009. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: meleg jobb, mert az ha jól csinálod, akkor tutira kitépi az összeset, a hideg gyanta pedig nem mindig...
2009. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!