Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőkíthetném a hajam?

Mivel szőkíthetném a hajam?

Figyelt kérdés
Nem hajfesték, vagy színező, azokból elég volt egy életre. Sötétszőke vagyok, de jobban tetszene a hajam világosabban. Valamilyen sampon, vagy hallottam a citromlét. Az működik?
2011. szept. 4. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea szőkesampon vállt be. Eredetileg világos aranyszőke a hajam, de a sampon nagyon szépen kiemelte a színét és fényt adott neki. Nem tudom, sötétebb árnyalatú hajon mennyi volna a változás, de meg lehet próbálni. :)
2011. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah, és állítólag a citromlé is hatásos, bár az szárítja a hajat.
2011. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ókori rómaiak szerint a galambürülék is megoldás...


Én inkább a kamillát javasolnám, a citrom ugyanis a sav miatt jobban tönkreteszi a hajad mint a szőkítő.

De amúgy nekem speciell hidrogénezve van. Ha normális helyen csinálja hozzáértő ember akkor nem lehet bajod belőle.

2011. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a kamillát ajánlom,mert az természetes,és nem károsítja a hajat:) nézz utána:)
2011. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kamilla rögtön hat, vagy egy-két alaklom után, vagy több után?
2011. szept. 7. 18:35
 6/7 anonim válasza:
nem kell kiszökitened igy is elég szöke vagy hogy ilyet nem tudsz...
2011. nov. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, túl szőke vagyok ahhoz, hogy értelmes kérdéseket tudjak feltenni, ugye? De remélem, te, kedves utolsó válaszoló tudod azt, amit kérdeztem, és felvilágosítasz egy ilyen hülye szőkét.
2011. nov. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!