Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés vékony szálú hajamra?!

Hajfestés vékony szálú hajamra?!

Figyelt kérdés

Vékony szálú szar hajam van és eddig ezért nem is festettem vagy melíroztattam.Most viszont szeretném kipróbálni a hajfestést,de nem tudom,hogy nem-e ártana a hajamnak...valaki azt mondja nem, mások meg azt hogy igen.

Ki az aki már próbálta,mert a haja ilyen mint az enyém és nem lett semmi baja,vagy mi baja lett tőle?

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2013. okt. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd. A hajfestés mindenkinek ártalmas. Van, akinek kevésbé, van, akinek jobban. Nekem szintén vékony szálú hajam van, de nagyon sokszor festettem de éves eltérésekkel. Nem ment annyira tönkre, de tény hogy roncsolódik.
2013. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vékony szálú, sérülékeny hajat én nem kínoznék festékkel. Max. hennával festeném, az elvileg még erősíti is a hajat (már persze az igazi, természetes henna, nem a festékes változat).
2013. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,és akkor lehet megpróbálom a hennásat!
2013. okt. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!