Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » FÁJ a pattanás, de nagyon....

FÁJ a pattanás, de nagyon. Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

Kijött kettő, gyulladt pattanás, ami eléggé fájdalmas, bizsergő érzés. Semmit nem tudok vele kezdeni.

Nem tudtok rá valamit tanácsolni, iszonyatosan zavaró és kellemetlen.

Ha csak látszódna, még elviselném, de fáj!

Köszi


2013. szept. 29. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bírod,nyomd ki,ha nem kend be szappannal,vagy fogkrémmel.
2013. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jegeld.
2013. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami mindig bejött: egy kis paradicsomot rátenni egy sebtapaszra és azzal leragasztani. Pár óra alatt kihúzza annyira, hogy már nem fáj és kinyomható. Érdemes azért ránézni időnként, mert hamar beszívódik a paradicsom, ilyenkor lehet cserélni a tapaszt.
2013. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2013. szept. 29. 20:19
 5/10 Dreigang válasza:
68%

Ilyennel érdemes kozmetikushoz fordulni, ha találsz egy jót.

Szakszerűen kinyomkodja, fertőtleníti, és kész.

2013. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Törj össze egy aszpirint, keverd össze egy icipici vízzel és kend rá. Illetve ha ki lehet nyomni, akkor ess túl rajta, csak ne erőltesd, és fertőtlenítsd.

Nekem múltkor a hátamon volt egy ilyen, na az valami szörnyű volt, el nem értem, de fájt és még feküdni se tudtam tőle. :D

2013. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a paradicsomot ajánlom.Esetleg citrom.
2013. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt az aszpirines dolgot még nem hallottam, de mindenféleképpen ki fogom próbálni! :)
2013. szept. 30. 20:07
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Remélem, már sikerült kezelni a problémát! Viszont, hátha a későbbiekben jó tanács lesz, vagy esetleg másoknak, aki keresgél egy jó tipp után.

Először lehet hülyeségnek gondoljátok, de nekem bevált.

Nekem is pattanásos az arcom és nekem is nagyon szokott fájni. Gyulladt és gennyes szokott lenni..:S

Én Alsol nevű gyulladáscsökkentő kenőccsel szoktam kenni.

Igen, kicsit zsíros krém, ami nem a legajánlatossabb arca, főleg ha pattanásos. Így voltam vele én is, de nem volt jobb ötletem. Bekenem éjjelre, és sokat segít. Nem lesz piros, nem lesz nagy dudor, és nem fáj. Rengeteg mitteszer írtó tonikot használtam, sokféle pattanásra való "csodaszert" de ez nagyon jól bevált! :)

2013. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ki fogom ezt is próbálni!


Én is mondanék valamit. Vettem a rossmannban egy maszkot, uborkás almás. Megszárad az arcodon (kissé kellemetlen érzés) utána lemosható. Nekem úgy tűnik, szebb tőle az arcom.


[link]


:))

2013. okt. 1. 23:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!