Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem vállalnak a pedikűrö...

Miért nem vállalnak a pedikűrösök?

Figyelt kérdés
Kifejezetten ápolt és tiszta vagyok, ma mégis ketten utasítottak el. (Utcáról mentem be.) Miért???
2008. júl. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy olyan bejelentkezős pedikűrösök voltak?
2008. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondták, hogy éppen nem tudnak vállani, hanem hogy egyáltalán nem, és keressek mást.
2008. júl. 4. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál szimpi... lusta volt melózni.. tényleg keress mást.
2008. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom hol laksz, mert akkor lehet tudna valaki ajánlani. Egyébként nekem az a véleményem, hogy a körmösök nagyon nem szeretnek dolgozni. Én és más családtagom már többnél is voltunk. Én pl BEJELENTKEZTEM időpontra (idegen hely volt) elmegyek és a képembe vágja, hogy nem tudnék visszajönni esetleg 1 óra múlva? Hát mondtam, hogy nem. Azt mondja jó akkor üljek le. Nah hát szépen elültem azt az egy órát no nembaj. (Pedig csak lakkoztatni mentem) Gondoltam ilyen napja van megpróbálkoztam vele mégegyszer nyaralás előtti napon. Ekkor is vártam legalább egy órát, de mivel nyaralni mentem muszáj volt. Lábkörmöt festettem és a kézkörmöm. A kezemre mondtam, hogy kérnék mintát, erre meg mondta, hogy elég kicsi a körmöm... na mind1 festett rá valami béna dolgot, de többet nem mentem ehhez.

Volt egy másik ahova a családtagom járt egy ideig műkörmözni volt, hogy neki kellett rá várni, nagyon lassan dolgozott, lereszelte még a bőrét is. Az sem ért rá sose.

Aztán még volt egy amikor ő is elment 2-re és mondta, hogy majd 3-kor.

Azóta inkább magunknak festjük a körmünket, és magunknak pedikűrözünk.

Tudom mindenkinek jól esik egy kis kényeztetés, de nem olcsó mulatság amúgy sem!

2008. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. Én pedikűrös vagyok és nem hiszem hogy lehetne olyan okom, ami miatt elküljem a vendéget max. időponttal. Lehet hogy nem volt éppen szabadidejük , de időpontot kötelező lett volna adniuk.
2008. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!