Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik, és...

Nagyon gyorsan zsírosodik, és lelapul a hajam, mit csináljak? Teljesen jól néz ki semmi baj nincs vele

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok. 8-10 centis aránylag vékony szőkésbarna hajam van. Hajmosás után teljesen jól néz ki semmi baj nincs vele. Viszont másnapra olyan zsíros lesz, és lelapult, hogy félek vele emberek közé menni. Egyszerűen undorító. Ezért rá vagyok szokva a gyakori (1-2 naponta) hajmosásra. Ez viszont hajhulláshoz vezetett. Magasodik a homlokom (Bár ez valószínűleg genetikai mert édesapámnak is már a tarkójáig ér).

Mit tudok tenni? Kérlek ha tudtok segítsetek!



2013. szept. 29. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet venni ilyen száraz samponokat( ezeket víz nélkül kell használni így nem vezet hajhulláshoz) Vagy próbálj meg más samponra váltani ..
2013. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Nekem is hasonló problémám van, bár nekem nem hullik a hajam (azt mondjuk hozzátenném, hogy külsőleg, belsőleg nagyon odafigyelek az ápolására). Száraz sampon nem rossz ötlet, de ez sem válik be mindenkinek, én pl rühelltem. De azért próbáld ki, hátha neked bejön. Egy kérdés: milyen sampont használsz? Lehet, hogy jobb lenne, ha vmi koffeineset, vagy gyógynövényest használnál, előbbi felpezsdíti a vérkeringést, sokaknak még a zsírosodás ellen is jót tett, de inkább hajhullás végett tudom ajánlani.
2013. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

bár én lány vagyok és derékig érő a hajam, de vékony szálú, már a hajmosás után is ázott galamb fejem van, mert lelapul.

én a kallosnak a hajtőemelőjét vettem

[link] meg 1000ft körüli áron

szerintem tök jó, magas hajam lett tőle, mintha parókám lenne! :D

én így használom: hajmosás után megszárítom a hajam, majd a hajtőhöz nyomok ebből a cuccből, ott megpuffad és szét kell fésülni és szárítani...

előnye: tök jól formázható a haj, magas tőle, nincs galamb fejem :D

hátránya: száraz a haj, durva tapintású

a por alapú száraz sampon tök jó, friss lesz tőle a haj feltéve ha szőke vagy világos barna vagy, mert ha fekete akkor csak ősz leszel!:D

van spray állagú is, szerintem az bármilyen színre jó (nem próbáltam)

2013. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!