Télen rövid haj?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban látok olyan lányokat akik levágatták a hajukat kb. nyak közép, váll fölé.


Ti le mernétek vágatni ilyen rövidre?

ezek a csajok 15-16-17 évesek voltak.


2013. szept. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A haj havonta kb. 1 centit nő átlagban. Nem történik semmi tragédia, ha valaki levágatja a haját, mert megnő. :) Miért kellene félni tőle?
2013. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze. Fenékig érő hajamat vágtam le itthon, épp hogy vállig érőre, pár hete (azóta már nőtt :( ).

Kifejezetten imádom, és úgy is gyorsan visszanő amúgy.

2013. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, a vállig, váll fölé érő haj azért nem olyan drasztikusan rövid. Főleg amíg fiatal az ember, addig szívesen kísérletezik, hogy mi áll a legjobban.

És a haj szerencsére visszanő! :)

2013. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétszer vágattam már váll aláról kb. nyak alá, visszanövesztettem mindkétzer, de szerettem. Most egyik oldalon fel van nyírva pár centisre, de amúgy megint váll alá és, és most nem tervezem levágatni.

A télhez hogy jön a haj? Mert a fülem fázik, ahol nem fedi a haj, de egyébként nem értem :D

2013. szept. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!