Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mien hajsimitot vegyek a...

Mien hajsimitot vegyek a hullamos es suru hajamra és hogy tartos legyen az egyenes haj hatasa?

Figyelt kérdés
Korulbelul fel eve simitom a hajam most eppen Rowenta termekem van , de az a baj vele hogy par ora mulva osszeugrik a hajam! szoval valami olyat ajaljatok ami tukorsimava varazsolja a hajamat.es lehetoleg ne csak 1 napig tartson az egyenes haj . amugy mar probaltam a Remington hajvasalot is de masnapra teljesen osszeugrott a hajam. es lehetoleg mondjatok meg a vasalo teljes nevet nekem ! koszike
2008. júl. 3. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Az pedig a Remington lesz. Nekem tükörsima egy hétig, pedig baris göndör a hajam. Mondjuk nekem ipari vasalóm van, az amit a fodrászom is használ. Amit háztartási célra gyártanak, azok tényleg nem tartanak sokáig. Bemész fodrászkellékes boltba (nem Metro, Tesco stb) és ott kéred az eladót, hogy olyat ajánljon amit a fodrászok is vinni szoktak. Kerámia, vagy jade kristály lapos legyen. Szólok , hogy nem lesz olcsó olyan tizenezer körül van. Ja, és az a jó, amelyik CSAK vasalni tud, szóval különböző feltétek nélkül van.
2008. júl. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nos szóval én lettőt ajánlok!!!

a IMETECtől a bellissima az a Hajas László ajánlásával.... nahh az jó csak már nagyon kevés van eladó, még nagy városokban is

és ajánlom még az IMETEC a Salon expert ezt most a Rossmanban forgalazzák.

A lényeg az h lehessen hőfokot állítani rajta és mindig a hajadnak megfelelő hőmérsékleten vasald

2008. júl. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Es a Remingtonbol melyik falytat kerjem, mert a multkor a baratnom nekem Remington fajtaju vasaloval simitotta de masnapra osszeugrott a hajam.Es az tenyleg kibirhat 5 napot is a sima haj? koszi
2008. júl. 4. 13:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Remington S9000 Professional. Ezt használja a fodrászom. Ez kimondottan száraz, töredezett hajhoz való. Ezt keresd. Nekem már próbáltuk az Imetecet is, egy napot bír. Elég ha kap egy kis párát a fürdőszobában és már ugrik is össze a hajam.
2008. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szia! koszonom szepen a valaszt ! es ez tenyleg tukorsiman simitsa meg a sururu hullamos vastag szalu hajat is? es mennyi napot bir ki vele a haj? mer nekem gyorsan osszeugrok koszike
2008. júl. 5. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mondom, nekem olyan a hajam mint a rugó. Olyan göndör. És kb az 5. napon kezd hullámosodni. Van egy ehhez használatos folyadékom, azt szintén a fodrászomtól szerzem be, Liding style, nagy kék flakonban van.
2008. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oke . ezt ertem csak a remingtonnak van tobbfajta vasaloja is. ezek kozul melyik van neked? mert az elektro - uzletekben eppen az a termek van mint a fodraszatokban. lecives ird le nekem a rendes nevet a vasalonak! koszonom ja es esetleg tunnal kepet kuldeni a hajadrol? naon- naon megkoszonnem.
2008. júl. 5. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Helló! Előző hsz-ban írtam, hogy Remington S9000 professional. Ez a pontos neve :) Ilyenje van a fodrászomnak is. Sajnos eléggé drága, 15 E ft körül van, ezt akkor érdemes venni ha tényleg heti rendszerességgel akarod használni. Ha olcsóbbat akarsz, akkor megkérdem a fodrászomat, hogy régen milyet használt, mert nekem az is ugyanolyan jó volt, az is Remington volt, azt még azt hiszem 9000 ft-ért vette ő is, két éve. Csak azóta lett ez az új típusa, ami száraz és gőzölős vasaláshoz is jó, és kimondottan száraz töredezett hajhoz való. Hajamról képet... hm.. mindjárt megpróbálok neten keresni hasonlót:)

[link]

Na találtam egy pontosan ugyanolyat. Még a hossz is stimmel. Azért is szeretem mert kivasalva sokkal hosszabb:):):) És mondom, 5 napig simán tartja, pedig pl fürdésnél mindig felcsavarom és előfordul, hogy elfelejtem és órák hosszat úgy marad, és mégis...

2008. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és milyen haj ápoló sprayt kell hozzá venni h az jó is legyen?Glisskur jó?
2008. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha koszi szepen a valasz eseteleg kuldhetnel nekem a kivasalt hajadrol kepet(arra gondoltam) ha nem tul nagy keres. megegyszer koszonom szia :)))))
2008. júl. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!