Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki az intim részt teljesen...

Ciki az intim részt teljesen legyantáztatni kozmetikussal, ha nagy a kisajkam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi mást nem tudok használni,borotvától sebes,viszket,epillátorral nem tudom leszedni,mert belehalok :P

Egyszer már próbáltam a gyantát és nagyon sokáig tartott,nem volt semmilyen irritáció,bevállt,csak iszonyatosan szégyellek ezzel kozmetikushoz járni,a kilógó kisajkam miatt.


2009. nov. 6. 02:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem látott már cifrább dolgokat is. Ezen pedig úgy gondolom semmi szégyellni valód nincs :) Járj el bátran, ha neked csak ez válik be!

L/19

2009. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod nem látott még olyat a kozmetikus?

Szörtelenítő krémet próbáltad már?

2009. nov. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
őőőőő, én lehet nem próbálkoznék szőrtelenítő krémekkel a nemiszervemen, azok ugyanis erős vegyszerek! Maradj a gyantánál. Semmi gáz nincs benne, ha a kozmetikussal csináltatod meg, rengetegfélét láthatott már egyrészt, másrészt feltételezem, hogy ő is nő. Ha zavarná az ilyesmi, akkor mért vállalná? Menj el nyugodtan.
2009. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Soha semmi bajom nem volt a krémtől, és nem macerás
2009. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!