Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerülne legyantáztatn...

Mennyibe kerülne legyantáztatni a hátam?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ciki ha szőrös a hátam és azt akarom legyantáztatni?

Fiú vagyok de zavar hogy ritka, de hosszú sötét szörszálak vannak a hátamon.

Otthoni gyanta nem szedi le, ezért kozmetikushoz szeretnék menni.

Azon is gondolkodtam már hogy a hasamról és mellkasamról is leszedetem a szőrt.

Amúgy jobban fáj ha kozmetikus gyantáz? Az otthoni nem volt vészes, kicsit "csípett" csak az nem ér semmit.


2010. júl. 18. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikusnál nem fáj annyira.

Kb 1500-2000 Ft lehet, de ennél több biztosan nem (ha többért találsz akkor ne menj oda).

Amúgy páromnak is szőrös a háta. eleinte fura volt, de most már magasról teszek rá. Lehet valaki szerint gáz, de ha végig mész az utcán mennyi gáz ember jön veled szembe? Nem ezen fog múlni.


20/L

2010. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem gáz. :) Én páromnak is vannak szőrszálak a hátán, sőt a derekán kis édi pamacs van, mint valami derék szőrtetkó. :D

Inkább a barátnőddel, vagy majd a leendő barátnőddel tárgyald meg, hogy neki jó-e úgy, persze, ha neked nem jó, akkor szedd le.

Mellkas, has szőr nélkül meg nem szép, bár ez magánvélemény, de a férfi szőrösen jó. :)

20/L

2010. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs barátnőm, magamnak szeretnék megfelelni és nekem nem teszik hogy szőrös a hátam.

Egyenlőre csak a hátamról lesz leszedve szőr, ha találok egy kozmetikust, idegenhez nem szívesen mennék, úgyhogy ha megtudom hogy egy ismerősöm kozmetikus akkor bejelentkezek hozzá.

Remélem nem nevet ki...

2010. júl. 18. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz idegenhez is,nem fog kinevetni.Én is gyantáztattam már a hátam,hasam,mellkasom és teljesen természetesnek vette.Ők ebből élnek,nekik az a jó ha a pasik is gyantáztatnak.
2010. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el,nekem is van férfi vendégem.Még mindíg esztétikusabb,mint a szőrös.Nálam ez 800 ft.
2010. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!