Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék ebből lila...

Hogyan tudnék ebből lila hajat varázsolni?

Figyelt kérdés

[link]


nagyon nem vagyok ezzel a hajszínnel megelégedve már ezért szeretnék kicsit extrémebbre váltani... lécci normális kommenteket .



2013. szept. 21. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. szept. 21. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen lilát szeretnél? Úgy értem mennyire világosat? Ez az eredeti hajszíned (mármint a barna)?


Egy fodrász biztos okosabb lenne, de nekem is van tapasztalatom a témában, csak pirossal és kékkel. Az én sötétbarnámat le kellett szívni hozzá, ami nem tett jót neki. A pirosomat ezért festettem vissza barnára anno, mert a színező már nem fogta be egyszerűen, narancsos volt. Ha nem szeretnéd leszívni akkor sötétebb lilát lehet belőle csinálni színezővel. Igazából nem tudom pontosan szőkítés nélkül mi a legjobb eredmény amit el lehet érni, erről is meg szeretném majd kérdezni a fodrászom, bár most a kék-barnámmal megvagyok. Én azt tanácsolnám, hogy próbáld ki először úgy, mivel a szőkítést nehéz visszacsinálni, főleg élénk színen.

Színezők közül tudom mondani a Jeans colort és a Directionst. Valamint gondold át. :)

2013. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez ilyen szőkitett ombre féle lenne a vége meg festett sötétbarna felül mert az enyém világosas barna alapból... hát olyan sötétes lilára gondoltam.. avgyis hát mind1 csak lényeg h látszódjon féle xd ... de van swarckoff-os bordó színezőm... de az aluljáróban miskolcon lehet kapni color crazy t meg hair color mausse habot... ezeket mennyire ajánlanád? :3
2013. szept. 21. 19:09
 4/4 anonim válasza:
KJMN Kallos Csillámló ibolya, és KJMN Kallos Violet korrektor, 9% oxy! Nagy kiszerelésű festékek 100 ml mind2. Csillámló ibolya 3/4 és a korrektor negyede.Kb 1500-2000 ftba lessz , persze ha rám hallgatsz. Én imádom!
2013. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!