Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett lila a pattanás...

Mitől lett lila a pattanás felett a bőröm?

Figyelt kérdés
Régebben is volt egy ilyen . Érzem hogy van egy pattanás a bőröm alatt és fáj is meg ott ahol fáj ott belilult a bőröm és nem tudom mitől. Később eltűnik az egész csak hát mégis kiváncsi vagyok hogy mitől van

2013. szept. 11. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen!!! főleg a két szemem között. Gyulladt pirosas volt olyan pici puklis és fájt is amikor nyomkodtam ,Vártam hogy érjen fehéredjen de semmi egyszer csak felszívódott. nem lehet hogy ez egy ártalmatlan picike ciszta ami csakúgy magától eltűnik?
2013. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alatta lévő vér szokott ilyen lila színt eredményezni.Ne nyomkodd.
2013. szept. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) szerintem azmiatt lila ami a második válaszolo irt . Én is erre gondoltam
2013. szept. 12. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!