Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a bőrradír...

Hogy kell használni a bőrradírt? A testradírt lehet arcon is használni?

Figyelt kérdés

Vettem egy testradírt, de nincs ráírva semmi, vagy legalábbis magyarul nincs. Hogy kell használni? Kenjem csak be magam? Kenhetem arcra meg intim helyre is? Utána le kell mosni vagy ez olyan mint valami krém? Száraz bőrre kell kenni vagy úgy mint a tusfürdőt, fürdés közbe használjam? Milyen gyakran?

És nektek amúgy melyik vált be legjobban? Én most valami fruttini nevű német cseresznyés és vaníliás testradírt vettem, elég drága volt, remélem jó.


2013. szept. 21. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az intim helyet hagyd ki nedves bőrre kend és masszírozd át vele a tested,de alaposan öblítsd le.A testradír arcra nem ajánlott!Heti 1-szer elég.
2013. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!