Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a testradírt?

Hogy kell használni a testradírt?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vizes testet alaposan át radirozod vele,és lemosod.Utána szappan vagy tusfürdővel letusolsz.
2008. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Én nem használok már mást ha testradírozok :O


Bevizezed magad, bekened magad a testradírral (ahogy a tusolózselével szoktad) bemasszírozod aztán leöblíted. Én mást nem szoktam utána testradírt elég heti 2szer. Ha száraz a bőröd illetve nagyon durva a radír akkor utána testápolózhatsz. De én nem szoktam mégis minden rendben.

2008. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt jó ha bör radirozás után nem használtam szappant illetve tusfürdőt,valahogy olyan koszosnak éreztem magam,persze leszedi amit kell,de nyilván én vagyok ilyen alapos és tisztaság mániás.
2008. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a testradír után is úgy éreztem mint a szappan után, hogy úgy csúszik a bőröm. Mintha üvegen húzogatod a vizes ujjadat, olyan hangja van. :))) Na mindegy :)

Lehet függ a testradírtól is. Sőt lehet az után még kellene használni szappant, én mindenesetre nem szoktam. :)

2008. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!