Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves vagyok és nagyon erős...

15 éves vagyok és nagyon erős karikáim vannak, használhatom ezt a terméket?

Figyelt kérdés
régen alvászavaros voltam,és még most is egy kicsit ezáltal sötét karikáim vannak,ami azért is rossz mert a szemem eléggé bent van így extra árnyékk is van... ezt a terméket néztem ami talán gyengíteni,egy próbát megér: [link] van a véleményekben hideg és meleg is...csak azon gondolkodok hogy használhatok e ilyet a korom miatt
2013. szept. 20. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan használhatod.

Nekem is folyton karikás a szemem, én kozmetikusnál szoktam szemránckrémet venni, az segít rajta. Kb fél óra, és még a kisírt, táskás szemeket is normálissá varázsolja.

20/L

2013. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan,de masszírozd is a szemkörnyéket.
2013. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatod, ez nem ilyen estra feszesítő Q10 minerál complex izobiolinnal és proxilánnal :D


Sötét karikákra amúgy sok mindne jó, a klasszikus kígyóuborka például...én olykor intant kávét kenek od,a épp cska pár csepp vízzel trugyit csinálok belőle, és felkenem, majd erre egy hidratálókrémet, és hagoym kicsit hatni...de fontos hogy 100%-os kávétartalmú legyen a cucc, nem ilyena romázott meg e-s afdalékos...


Nekem nem túl erős ez a probléma, de én folymaatosna kialvatlan vagyok ezért beszereztem ezt az alapozót is: [link]

van egy enyhe ránctalanító hatása, illetve halványítja a fáradtság jeleit....de ajánlom hogy azér tpróbálj ki egy tesztert nem tudom neked hog yhat nekem jó

2013. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!