Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Begöndöríteni a hajamat,...

Begöndöríteni a hajamat, "roncsoló" eszközök nélkül?

Figyelt kérdés

Már több boltban is láttam ilyen szivacsos haj csavarót.Valaki használ ilyet?Hogyan kell használni? Milyen hullámos lesz a hajam tőle?


Tudtok még más tippeket hogy hogyan hullámosítsam, göndörítsem be a hajamat?


Előre is köszönöm a válaszotokat:)!!:)



2013. szept. 19. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondoltam:

LINK:

[link]

2013. szept. 19. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszerü csavaróre csavarod fel az sem roncsolja, és a csavarók méretét is te adhatod meg,az szerint mennyire akarod hogy hullámos legyen,Vagy meg vannak akik szalvétába csavarják bele,attól is göndör lesz,de ezt nem tudom pontosan hogyan csinálják.
2013. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ceruzás hajgöndörítést csinálok mindig :)


http://www.youtube.com/watch?v=NxfllJNdqxQ

2013. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan van, mint az első linken. Én nem szeretem. Ha abban gondoltál aludni, akkor az szerintem lehetetlen, bár lehet van aki kibírja.

Ezzel is az a gond mint a ceruzással hogy pipaszáras lesz a vége, a tetején meg csúnya megtörés van.


Olyanom is van ami hengeres és szöszös, ami elvileg megfogja a hajat. Hát baromira nem tartja meg, pluszban le is kell csipeszelni, kiszedni meg sokkal nehezebb mint a sima csavarót, és a szöszök "kiszöszölik" a hajat. Nah ez jó hülyén írtam. Lényeg hogy nem tudom úgy kivenni a csavarót hogy ne jöjjenek szét a hurkák.

2013. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kukaccsavaró nagyon jó, de ha nem tekered szépen, akkor tényleg ronda lesz a vége, ahogy feljebb írták. Viszont többféle hullámot lehet vele csinálni: ha nagy leválasztásokat csinálsz - tehát kevés csavarót használsz az egész hajadra -, akkor szép hullámos lesz a végeredmény, ha sűrűn teszed a hajadba - pl. 4x4-es tincseket választasz le és azt tekered fel -, akkor tiszta göndör lehet, mint a birkabunda. :) Ha akarod, kifésülöd, ha akarod, csak ujjal széthúzkodod a tincseket, ettől is egész máshogy néz ki a kész frizura.

Úgy kell használni, hogy szinte teljesen megszárítod a hajad, aztán teszel rá valamilyen fixálót: habot, hajsprayt, ilyesmit, felcsavarod, és vagy búra alatt, vagy hajszárítóval még szárítod. Búra alatt elég fél óra (ezért kell szinte száraznak lennie). Nem rossz ötlet ebben aludni, akiknek csináltam, kibírták. A youtube-on találsz rá videókat, hogyan kell felcsavarni úgy, hogy ne legyen ronda a haj.

(fodrász vagyok)

2013. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem a hajad begöndörítheted a hajad hajcsavaróval, illetve pici fonásokban is megcsinálhatod. Hogyha semmilyenné nem akarod roncsolni a hajad, akkor jó ez a technika is: http://www.youtube.com/watch?v=i2k4WjqzxPk . ezzel is meglehet, én már kipróbáltam és nagyon jó.
2013. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat,és aki még tud az nyugodtan írjon csak! :))
2013. szept. 25. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!