Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha sokszor próbálom természete...

Ha sokszor próbálom természetesen begöndöríteni a hajam, idővel úgy marad? Vagy már mindig egyenes lesz a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vasalom a hajam, bár az utóbbi nem is annyira, mert a sok évnyi vasalás után már ha megszárítom is egyenes.

Viszont most már szép hosszú a hajam és tök jó lenne, ha néha hullámos lenne a hajam.


A hajsütős, hajvasalós göndörítés nem jöhet szóba, mert nem akarom károsítani a hajam és nagyon sok idő, mire begöndörítem vele a hajam és nem is olyan tartós.


A múltkor kipróbáltam, hogy vizesen 4 részre osztottam a hajam és 4 kis csigát csináltam, amit rögzítettem. Nem volt teljesen vizes a hajam, amikor ezt megcsináltam, de kb. 11-12 óra alatt nem száradt meg, pedig amikor megcsináltam a csigákat, akkor egy kicsit szárítottam hajszárítóval + reggel is. És nem is lett olyan szép hullámos, rögtön kirúgta magát.


Lehet hogy azért van, mert nagyon sokáig vasaltam a hajam?

Ha pl. ezt a csigás módszert sokszor megcsinálom, sokszor van így a hajam, akkor idővel jobban megmarad benne a hullám? Vagy mit ajánlotok? Tudtok valami jó kis egyszerű módszert?


2013. márc. 17. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

nem a sok évi vasalás miatt egyenes, hanem azért, mert genetikailag ilyen.


A hullám max dauerrel marad meg benne pár hónapig, máshogy nem.

2013. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régen tök jó hullámos volt a hajam, csak akkoriban nagyon zavart és ezért vasaltam évekig. Tehát nem genetikailag egyenes a hajam. De azért köszi :)
2013. márc. 17. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután megmosod a hajad, és törölköző szárazra megszárad tegyél bele hajcsavarót. / [link] / Ilyenre gondoltam, reggelre elméletileg szép göndörnek kell lennie. Én még nem próbáltam, de ki fogom. (:
2013. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azis eleg ha befonod nedvesen, utana megszaritod es akar ejszakara ugy hagyhatod

reggel szep hullamos lesz :)

2013. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De hogy fonjam be, hogy tényleg szép hullámos legyen? Mert próbáltam már többször is, de valahogy sosem lett igazán szép. Az a bajom, hogy bárhogy fonom be, a vége mindig sokkal hullámosabb, mint egyébként. Pedig fontam már egybe simán, kettőbe vagy többe simán, parketta fonásba egybe, kettőbe, de sehogy sem lesz igazán szép. :S
2013. márc. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!