Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt, ha este felvan tűzve a...

Árt, ha este felvan tűzve a hajam?

Figyelt kérdés
Iskolában végig kivan engedve a hajam. Amint hazaérek, feltűzöm a fejem tetejére, hogy ne zsírosodjon, és egész nap így hagyom. Este kiengedem, viszont reggelre elalszom, meg lelapul meg minden baja van. A frufrumat este is feltűzöm. Azon gondolkozom, hogy az egész hajamat feltűzzem-e éjszaka,viszont olvastam valahol, hogy este jobb, ha kiengedve van...most akkor árt neki, vagy nem?:( Ha feltűzöm és leeresztem sokszor fáj a hajtövemnél, így nem merem este, de olyan rossz, hogy így elalszom...
2013. szept. 18. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon lazán fogd össze vagy fond be :) Én is így szoktam és nem töredezik tőle :)
2013. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ugyanúgy zsírosodik a hajad ha fel van kötve ha ki van engedve, amúgy van mikor én is feltűzött hajjal alszok, mégsem hullott még ki:))
2013. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!