Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is van-volt ilyen, mit...

Másnak is van-volt ilyen, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Születésem óta nagyon göndör a hajam-fésülni nem szoktam csak heti 1x-viszont az a problémám ,hogy minden mosásnál a balzsam rátétekor 40perc a kifésűlése,1hét alatt nagyon összeáll,mint a rasztásoké...és ilyenkor sok ki is tépődik(meg hullik 4hónappal a szülés után)volt már,hogy befontam és úgy hagytam éjszakára,de az max2 napig jó-mivel hajlamos a zsírosságra,így csak heti 1x mosom már jó rég óta-a picik miatt(18hós,4hós) és a hullás miatt nem akarom festeni,pedig anno festés alatt sose volt gubancos-gondolom a festék a pórusokba ment....szóval a kérdésem az,hogy mit tegyek a "raszta haj "ellen...ritkán szokta a fodrász is kivasalni,de előtte a kibontással megszokott szenvedni Ő is.-nem egészen derékig ér-előre is köszönöm
2013. szept. 18. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos érdemben nem segíthetek, de azt javaslom, próbáld végig a jobb fajta (és egyben sajnos drágább), professzionális, ilyen hajra kifejlesztett termékeket. Esetleg gondolkodj el egy rövidebb fazonon?

A hajhullás miatt pedig ne aggódj, szülés-szoptatás után jellemző, a terhesség alatt a hormonális változások miatt szinte nem hullik a haj, utána pedig duplán is, idővel elmúlik.

Meg nem tudom mennyire göndör hajról beszélünk, de ha kb olyan, mint az afroamerikaiaknak, akkor pinterest tele van hasznos tippekkel. De talán más hajtípusnál is bevethető, érdemes kipróbálhatni.

2013. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi-azt tudom amit leírtál a terhesség alatt és utánról-és rövidet semmi kép :P volt már nem áll jól,amúgy is kerekebb a fej formám,a hosszú haj vékonyítja...jah és nem afro :)csak kis spirális csigás
2013. szept. 19. 03:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem ennyire göndör a hajam, de ami nekem balzsamból legjobban bevált, az a Wella Pro Series Repair (Rossmannban 500 ml 999 Ft, nagyon sűrű is, úgyhogy sokáig elég). Ettől a legkönnyebb fésülni az összes drogériás balzsam közül. Érdemes kipróbálni.

Amit még tudok javasolni, hogy vegyél egy ilyen hajkefét: [link]

Nem olcsó, kevés helyen kapni, de nagyon jó. Vizes hajon is remekül működik, nekem fenék alá érő enyhén göndör hajam van, nagyon dús is, de pillanatok alatt kibontja. Direkt nagyon gubancos hajra tervezték, nem tépi a hajat és nem károsítja. Afro hajú lányok is használják.

http://www.youtube.com/results?search_query=tangle+teezer&oq..

Itt vannak róla videók. Ha jól tudom a magyar oldalak közül csak az iparfümeria forgalmazza, már 2-t is rendeltem tőlük. Több fajta van, az Originalt sajnos nem árulják, de a Salon Elite is nagyon jó. Az Aqua Splash nekem nem jött be egyáltalán. (Nem tudom a gyerkőcök kisfiúk vagy kislányok, de kislányok hosszú hajára is nagyon szokták ajánlani, mert nem tépi.)

2013. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm szépen-majd ha kis időm lesz akkor rájuk nézek a linkeknek.Amúgy két pici lány Larina 18hónapos,Lilien 4hónapos :D ha nekem bejön valamelyik és nekik is göndör lesz majd a mot még pici -rövid hajuk akkor náluk is alkalmazom idővel :D
2013. szept. 20. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!