Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon viszket a fejem de a...

Nagyon viszket a fejem de a hajmosást követő napon is már, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy túl száraz a fejbőröd (nem vagyok szakértő, de nekem is szokott viszketni).

amióta teafaolajos sampont használok, azóta ez megszűnt, és nemrég vettem ionos hajszárítót, mert az is kíméletesebben szárít. úgy tűnik az is jó hatású. próbáld meg.

2009. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2009. nov. 3. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
köszi hogy feltetted ezt a kérdést mert én is ezzel a problámaval küzdök és várom én is a válaszokat :)
2009. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Vagy akár tetves is lehetsz.
2009. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint ahogy az első válaszoló is írta, elképzelhető, hogy a samponod túlságosan kiszárítja a fejbőrödet. Tegyél arra is hidratáló balzsamot! A natúr samponok, balzsamok a legjobbak.
2009. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!