Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért viszket az a xxx hajam...

Miért viszket az a xxx hajam ha hajmosást követően nem mosom meg még csak vízzel sem?

Figyelt kérdés

már nagyon idegesítő

ez van kb 5 éve .de most már igen untam hogy minden nap meg kell mosnom a hajam, és levágattam ,egy picivel jobb mer nem zsirosodik olyna könnyen a bőröm és a hajam sem de még messze nem "élvezhető" hanem bosszantó


mit csináljak hogy elmúljon?

18f


helyesírásomat légyszíves ne,köszi


2011. szept. 7. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

most mi a kérdés? nem mosol hajat? vagy nem öblíted le a sampont? vagy mi van?


mi az az xxx haj?

2011. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Milyen sampont használsz? Nekem a Head&Shoulders citrusos változata nagyon bevált. Velem is ez volt, mint veled, de mióta használom tök jó. 20L
2011. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem igazán értem... hogyan mosol hajat ha nem használsz vizet? sampon...éééés...utána mi van?
2011. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem teljesen tiszta a kérdésed. Nem öblíted ki a hajad? Mi az az xxx? Viszket a fejbőröd? Pontosabban fogalmazz!
2011. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
az xxx káromkodás gondolom...
2011. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:D jah "Miért viszket az a ki..ott hajam" nem akarok közönséges lenni de már nagyon irritál


elnézést a ,tényleg bénán fogalmaztam.

tehát felkelek és megmosom a hajam Reggel suli előtt. rá egy napra már nincs kedvem a hajam megmosni(azt hogy még vízzel sem azért írtam mer van hogy meg mosom csak simán vízzel sampon nélkül) még egyszer.régen pár éve minden nap hajat mosok, kivéve hétvégenkét ,vagy szünetben mer akkor a hajam zsirosodását azzal tudom kompenzálni hogy megmosom az arcbőröm meg a hajam enyhén vizes kézzel és utána teljesen frissnek érzem a fejem. de van hogy úgy érzem MIKOR NEM MOSOM MEG A HAJAM egyáltalán ,mintha szaporodra rajta a zsír xdxd. és elég kellemetlen érzés legalább annyira mint mikor leég a napon a bőröd és egész nap viszket, hangsúlyozom hogy nem olyan érzés de legalább annyira kellemetlen

remélem most már érthető vagyok:)

2011. szept. 7. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
így se tiszta teljesen...amúgy meg, nem egészen értem, hogy miért nem mosol minden nap hajat, ha zsíros a fejed és viszket
2011. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

azért nem mosom meg miden nap 1.mer akkor bénán áll2.minden nap hajat mosni nem is egészséges én legalább is így hallottam3. mikor még minden nap hajat mostam(miden hétköznap) éreztem hogy csütörtök-pénteken már megin rámjött eza zsirosodás érzés.


de egyébként érdekes hogy ennyire ritka ez a probléma, ha veletek is lenne biztos tudnátok milyen

14.36 köszi majd kipróbálom :D

2011. szept. 7. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én nő vagyok kb 15 éves korom óta naponta hajat mosok, 2 okból

1 általában olyan melóm van, ami miatt muszáj, mert poros, füstös, koszos lesz v épp uszodába járás miatt

2 mert korpára hajlamos vagyok


most 34 éves vagyok


a fodrász nem győzi dicsérni a hajam és ritkítani, mert annyi van és olyan vastag, hogy úgy áll, mint a szénaboglya...egyébként hosszú hajam van/volt általában

se hajbalzsamot se más szart nem használok csak dm balea korpásodás elleni sampont - se nem viszket, se nem korpás, se nem zsíros....és teljesen egészséges, nem vékonyodik, nem töredezik

2011. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értelek. csak nekem meg az a tapasztalatom hogy a hajam a hajsamponra úgy reagál mint a szervezet a drogra, egyre több kell neki.volt h egy nap 2x kellett megmosnom mer úgy is viszketett. aztán kiszenvedtem hogy utána 3 napig semmi hajmosás. aztán hajat mostam és az nap megin tök jó volt(nem viszketett) és utána megin kezdődik előröl
2011. szept. 7. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!