Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik az a póthaj felrakás...

Melyik az a póthaj felrakás ami ne károsítja az igaz hajat de nagyon tartós?

Figyelt kérdés
a kreatinos hajfelrakásra azt mondják hogy egy idő után kihullik a hajad a hajfelvarás meg nagyon macerás és csomos

#póthaj-keratin-hajvarrás-kihullik
2013. szept. 9. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik sem tökéletes. A tincses technikák eléggé megviselik a hajtöveket.

A felvarrt haj kevésbé megterhelő, de csak gyakorlott szakember tudja úgy megcsinálni hogy akár hónapokig hordható legyen.

A ragasztó szalagos tart a legtovább és ez az egyik legészrevehetetlenebb de egyben ez a legdrágább is ahogy én tudom, sokszor vacak hajból csinálják és egy rémálom eltávolítani.

A ragasztott hajsorok szintén észrevehetetlenek mert nincs szükség se gyűrűkre, se keratinra se fonatra de még ragasztó szalagra sem, viszont 1-2 hétnél nem bír többet, viszont magadnak is megcsinálhatod.

A csatos haj meg gondolom nem érdekel mert minden nap ki-be kell rakosgatni.

2013. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A ragasztott sorosat itthon nem csinálják, mert fekete nőknek találták ki és szinte egyáltalán nincs elterjedve a fehérek körében. Itt egy pár videó hogy hogyan is megy. Én használom és szeretem is.


http://www.youtube.com/results?search_query=glue+in+hair+ext..

2013. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a ragasztócsíkos nem rossz, szép vékony, lapos sorokat lehet felrakni,csak sokan nem tudják, hogy ehhez van oldószer és szépen le lehet venni. nem puklisodik ki, mint a varrásos

van még egy féle tincses: u.n. C tipes mikrogyűrűs, nincs ragacsozás, csak a C alakú keratin lapot kell a gyűrűvel a tincsre erősíteni, otthon is elkészíthető

2013. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!