Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, titeket melyik zavarna...

Fiúk, titeket melyik zavarna kevésbé? Melyik a jobb? (szőrtelenítés)

Figyelt kérdés

1. Borotva. Ha borotválom magam akkor már fél nap múlva elkezd picit bökni, minden nap borotválni kell, ezenkívül az én bőröm elég érzékeny, pici piros pöttyökkel leszek tele emiatt. Annyira nem vészesen feltűnő, de azért látszik.


2. Gyanta. A gyantától 1 hétig teljesen sima mindenem, nincsenek piros pöttyök, és ha nő vissza, nem bök. Viszont miután elkezd nőni, meg kell várnom, hogy kinőjön annyira, hogy újra gyantázni lehessen, ami kb. 1 hét, tehát addigis kicsit szőrös vagyok.


Na szerintetek melyik a jobb?


2013. szept. 8. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
epilátor, vagy szőrtelenítőkrém? :)
2013. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a fenti 2 lehetőség közül gondoltam valamelyiket. Nem véletlenül írtam azt a kettőt. Az epilátor nagyon irritálja a bőröm, tiszta piros lesz napokig és pöttyös, begyullad stb. Nagyon ronda. Ezenkívül 2-3 nap alatt visszanő, nekem valahogy nem tartós, nem szedi ki az összes szőrt, fájdalmas és hosszú ideig tart. A szőrtelenítőkrém szintén nem szedi le az összes szőrt és azt sem igazán bírja a bőröm. Eddig a gyanta az egyetlen, amit bír. Nem szeretem a bőröm, túl érzékeny. Na de a kérdésem ott van fent, ott a 2 választási lehetőség. Örülnék, ha valaki válaszolna.
2013. szept. 8. 17:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Gyanta, egyértelműen. Egyrészt neked se kell mindennap azzal vacakolni, másrészt ha borotválod gyorsan visszanő és piros pöttyök, hát sztem valahogy nem az igazi.

A gyantázás után viszont x ideig szinte "tökéletes" a hatás amit borotvával a legtöbb csaj nem tud elérni (lehet h nem is lehet) Az meg h 1 egy hétig szőrös nem zavar, igazából csak az zavar ha szúrós.

Én mondjuk biztos gyantáztatnék ha kéne de szerencsére a barátnőm szőrösen szeret. :)


22/F

2013. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!