Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb natúr kozmeti...

JnéHN kérdése:

Melyik a legjobb natúr kozmetikum?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Natúr kozmetikum amiben kevés káros anyag van, és nagyrészt természetes eredetű (növényi)anyagok .

Ez lehet sampon, krémek(testápoló, arckrém, szemkrém...), szappan, mindenféle dekorkozmetikum, hajápoló...


Ez elég tág fogalom, hogy "legjobb natúr kozmetikum"

2013. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A márkára lennék kíváncsi, ami mindezt tartalmazza. Tudom, hogy önmagában a kozmetikum szó mit takar és azt is, hogy mit jelent a natúr.

De arra lennék kíváncsi, hogy melyik a legmegbízhatóbb márka?

2013. szept. 6. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:

amit a bionom boltban árulnak, az mind szuper natúr és még fairtrade is. viszont ennek megfelelően a színe és állaga nem igazán hasonlít a megszokott kozmetikumokra. ott nagyon sok féle van, a farfalla és a biola termékek kiválóak, de nagyon drágák.

ami még megfizethető, könnyebb hozzá jutni, de nincs tele pl. alkohollal, mint az alverde termékek, és mégis azért valamelyest hasonlít a normál kozmetikumokhoz, az a dr organic Én nagyon meg vagyok elégedve vele, asszem az Auchanban lehet kapni. De azért ez se olcsó...


amit még ajánlani tudok, szintén a www.bionom.hu-ról rendelhető az a konzol kókusz vaj, az nagyon univerzális, testápolónak is jó, akár arcra is kenheted, ajak balzsamnak is jó és hajvég ápolóként is remek. kakaóvajat is vettem már, de az kicsit nehezebben kezelhető, mert keményebb. ez a kókusz vaj nagyon megéri az árát, sokáig elég és mindenre jó!

2013. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2013. szept. 7. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt rengeteg márka van.

Nem tudom,hogy dekor kozmetikumra gondoltál-e vagy akár az egyebekre is,én leírom miket használok,hátha segít Neked.:

Van a Dm-nek egy saját márkás natúr vonalat képviselő márkája az Alverde.

[link]

A Müllernek is van saját natúr vonalat képviselő terméke, a Terra Naturi.

[link]

Valamint a Rossmannak is van egy saját natúrja az Alterra.:

[link]

Én többnyire őket használom,mert ugye a közeli drogériákból is elérhetőek,nem szeretek netről rendelgetni.Remélem segítettem valamennyit.;)

2013. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!