Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz kipirosodott bőr,...

Száraz kipirosodott bőr, gyulladt pattanások okai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetek óta rettenetesen száraz és vörös az orrom melletti, illetve az állam két oldalán lévő rész. Az állam mellett az arcomon óriási gyulladt, fájdalmas pattanások jönnek ki. Amikor elmúlik az egyik, rögtön jön három. Magas a tesztoszteron szintem, ha ez befolyásolja, fontos információ lehet. Voltam ezer és egy kozmetikusnál, bőrgyógyásznál, senki nem tud segíteni. Akinek hasonló problémája volt/van mivel kezelte/kezeli?

2013. szept. 4. 16:39
 1/2 anonim válasza:

Nekem csak az állam két oldala hasonlóan száraz, piros,mint a tiéd. Igaz,nekem gyulladt pattanás ritkán jön ki,de viszont fehér,zárt mitesszerrel tele van,ami nem szép látvány és az is kínozza a bőrömet. Több bőrdokit megjártam, és kozmetikusoknál is voltam. Most patikus ajánlott egy krémet és ezt használom esténként, de valamelyest úgy veszem észre,h segít.

A neve: Unguentum infantum FoNo VII. Naturland (kék-fehér dobozos, fehér színű kenőcs). Állítólag babáknak van,de én még is ezt kaptam. Van rázókeveréke is,azt ajánlották a néha kikelt pattanásaimra,de azt nem vettem meg.

Remélem tudtam vmit segíteni, tudom milyen rossz!!

2013. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen segítettél! Én is kipróbálom.
2013. szept. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!