Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Na most nekem érdekes kérdésem...

Na most nekem érdekes kérdésem lesz, lövésem nincs erről az egészről, hogy működik, hogy nem. Természetes vörös a hajam, amit szeretnék is megtartani. Jelenleg 12-13 cm hosszú, ugyanis le kellett vágatnom. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Megveszek már a rövid hajjal, de tönkretenni sem akarom, és nem tudom, hogy a felvarrt (vagy más módszerrel "odavarázsolt") hajat lehet-e erre a színre vajon belőni?

És ha igen, milyen módszert javasoltok, kb milyen áron mozog a dolog, és fodrász is kéne, aki tuti jó ebben :) Köszönöm szépen

u.i. : elsősorban felvarráson gondolkodom, úgy tudom, a hőillesztés roncsol...


2009. nov. 1. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

a színt tutira lehet olyanra mint amilyen a tiéd. de elég drága mulatság. főleg ha igazi hajból akarod. ha műhajból csinálod akkor azon látszik hogy mű és az szerintem gusztustalan, és én a múltkor egy fodrászboltban 35ezerért láttam igazi hajat, bár lehet hogy ezt a fodrászok olcsóbban is betudják szerezni, de menj el inkább a saját fodrászodhoz és tőle kérdezd meg, bár én a helyedben inkább megvárnám mire megnő..

remélem hogy tudtam segíteni

2009. nov. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Igen, tudom hogy sajnos nem lesz olcsó mulatság, de nem bírom elviselni... Mindig hosszú hajam volt :(
2009. nov. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!