Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melírozott hajat barnára...

Melírozott hajat barnára festeni lehet úgy, hogy ne legyen zöld?

Figyelt kérdés

Egy éve rendszeresen barnára festettem otthon a szőkésbarna hajamat. Kicsit meguntam és fodrásznál szőke melír lett bele feste. De nem tetszik, a barna jobban állt. Most megint szeretném barnával itthon befesteni az egészet, csak félek, hogy zöld lesz, ahol melírozva van.

Garnier color & shine 5.0-val szeretném. Tud valaki segíteni?



2013. szept. 1. 20:55
 1/5 anonim válasza:
Most voltam fodrásznál,szőke melírt csináltattam,de foltos lett.Vettem sötét szőke hajfestéket,és sötét barna lett a hajam.Mitől lenne zöld?
2013. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá, hogy pontosan mitől lesz zöld, azért is kérdeztem itt meg.

De most hajfestés előtt beugrott, hogy hallottam ilyet, hogy szőke visszafestésénél barnára zöld lett valakinek a haja. Rákerestem neten és ott is találtam ilyet.

Gondolom nem mindegy, hogy milyen a festék száma.

2013. szept. 1. 21:15
 3/5 anonim válasza:
Én se értek hozzá,most festettem be először a hajamat.Én is féltem milyen színe lesz,de jó lett.Sötétebb lett,mint a dobozon a képen.Garnier Color Naturals 6 sötétszőke.Sok sikert.
2013. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megcsinálom holnap, aztán reménykedem :)

De addig is, ha valaki még volt így és van tapasztalata, akkor írjon! Köszi

2013. szept. 1. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy zöld legyen..
2013. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!