Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balzsam helyett használhatok...

Balzsam helyett használhatok csak olívaolajat?

Figyelt kérdés
Sosem használtam még,de ha csak azt kennék a hajvégekre,és 5-10 percig hagynám hatni, akkor ugyan olyan hatást érhetnék el,mint a balzsammal?

2013. aug. 31. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokan használják úgy is, ahogyan te leírod, csak utána is alaposan meg kell mosni samponnal a hajad.
2013. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ma már szinte csak olajak használok,sokáig csak olívaolajat.Nekem ezek az olajak teljesen pótolnak minden fajta balzsamot,de minimum egy órát rajta kell hagyni,és ki kell azt is tapasztalnod hogy milyen samponnal tudod lemosni rendesen.

Én most kókuszolajat rakok rá,ettől tényleg puha,az olívától is az volt de nem ennyire. Kétszer átmosom és már jó is majd egy ecetes öblítés,majd hagyom megszáradni.TÖKÉLETES LESZ! :)

Arról nem is beszélve hogy habár macerásabb,az olajaknak köszönhetően helyre állt a fejbőröm,már elég 4 naponta hajat mosnom,és sokkal hidratáltabb a hajam,mivel az olaj ugye beszívódik és sokkal jobb mint egy mezei akármilyen balzsam ami csak kívülről táplál.

2013. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)
2013. szept. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!