Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Solutio antisudorica-t használ...

Solutio antisudorica-t használhatok 13 évesen?

Figyelt kérdés

Évszaktól függetlenül nagyon izzadok, főként a hónaljam tájékán. Itthon egyáltalán nem, viszont iskolában nagyon erős. Szerencsére nem büdös viszont rendszeresen csúfolnak a foltok miatt. Nagyon rástresszelek erre a témára, ez még fokozza. Vásárlásnál is borzasztó, hogy nem vehetek fel akármit, mert látszik a folt. Versenyszerűen sportolok.

Használhatom ezt a szert 13 évesen?



2013. aug. 24. 14:15
 1/2 HotChoc ***** válasza:
Teljesen megértelek, ugyanez a problémám. A SA-t még nem próbáltam, de szerintem hamarosan megkockáztatom, sok jó véleményt hallottam róla. Először inkább talán próbáld meg a patikában kapható izzadásgátló ecsetelőt, nekem sokat segített, bár az eredmény még nem tökéletes, de fantasztikus volt az érzés, hogy nem kell annyit stresszelnem amiatt hogy átlátszik-e a folt...hátha neked is segít :) hajrá! Sok sikert :) 16/L
2013. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használhatod. Filléres dolog, nálam működött. Azonban arra figyelj, hogy ha használni kezded, ne töményen vidd fel, mert nagyon csípni fog! Mielőtt a vattára vagy zsepire felvinnéd, azt itasd át előtte vízzel, úgy kevésbé lesz tömény és nem fog annyira csípni! Első néhány használatkor azért még így sem lesz kellemes, de néhány perc alatt elmúlik majd a csípés és viszketés. Utána hozzászoksz majd.
2013. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!