Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért nem fogja meg a szőke...

Mért nem fogja meg a szőke festék a hajam?

Figyelt kérdés
4 napja befestettem a hajam barnára (hasonlóra, mint eredetileg volt) és eldöntöttem, hogy ha letelik ez a négy nap befestem az alját szőkére... általában a legvilágosabb színű hajfestéket veszem, mert nem valami fogékony rá a hajam, de most egyáltalán nem lett semmi változás... Mi lehet a baj?

2013. aug. 29. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Leszívattad előtte?
2013. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem... úgy tudtam, hogy azt csak fodrásznál tudják...


vagy lehet házilag is?

2013. aug. 30. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne? Ha nem szívatod le előtte akkor nem fogja be a hajad, ha sötét.

Kell hozzá szőkítőpor meg oxi (goods marketban tudsz venni) azt kell összekeverni és rákenni a hajra. De előtte jobb ha kikéred fodrász vagy hozzá értő személy véleményét, mert ha nem jól csinálod leéghet a hajad :S

Vagy írj privátba és segítek, keresztanyám fodrász.

2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, de már évek óta növesztem a hajam és félek hogy bajt csinálok...Nem szerettem volna sok pénzt kiadni érte, de azthiszem mégis fodrászhoz fordulok.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2013. aug. 30. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nem elijesztés képp mondtam hogy leéghet a hajad, hanem hogy vigyázz vele :)
2013. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!