Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elcsesztem a frufrum,...

Nagyon elcsesztem a frufrum, mennyi idő alatt nő vissza?

Figyelt kérdés

Van itthon ritkító fésűm, mindig azzal szoktam vágni a hajam, de most megcsúszott a kezem és a 5 cm-es haj helyett 3 centis lett, a 7 centis helyett meg kb 5..

Mennyi idő alatt nő meg? Mit tudnék tenni, hogy egy kicsit gyorsabban nőjön? Nagyon gáz, most elcsatolom ha megyek valahová, itthon ki van engedve.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2013. aug. 28. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2 cm 1-2 hónap alatt nő vissza :)
2013. aug. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, remélem igazad lesz!

Vmivel nem tudnék rásegíteni?

2013. aug. 28. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondhatnám, hogy használj koffeines vagy csalán sampont, szedj hajvitamint (Dm-es nagyon jó), egyél kölest, rozmaringillóolajat csepegtess a samponodba vagy masszírozd a fejbőröd, de mire elkezdenének hatni, addigra már rég visszanő :) De hosszabb távon ezek jók.
2013. aug. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszanő néhány hét alatt, nyugi! Bár te tudod, mennyire gyorsan nő a hajad. Mert ismerek olyat is, akinek hátul rendesen nő a haja, elöl meg szinte semmit - erre hasonló eset kapcsán jött rá, mint te, hónapokig tartott lenövesztenie. :D Én meg nem győztem kéthetente vágni a frufrumat, olyan gyorsan nőtt. Szóval szerintem így nem lehet megmondani biztosra. :S

Esetleg azt tudom javasolni, hogyha sok hajad van, és annyira nem tömött még a frufrud. akkor hátulról vegyél előre még egy réteg hajat, és azt vágd hosszabbra a frufrudnál. Nem néz ki teljesen tökéletesen, de jobb a semminél. :D

Meg nem tudom, hogy bírod eltűzni, mert ilyen kis haj könnyen kicsúszik a csatokból, szerintem keress egy szélesebb hajráfot, az odafogja, és ha jól teszed fel, még égnek sem áll sehol. :D

2013. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ricinus olajjal hamar visszanő..:)
2013. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!