Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl rövid lett a frufrum, nem...

Túl rövid lett a frufrum, nem érzem így magam szépnek?!

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem látom magam csúnya lánynak,sőt.Viszont múltkor volt itt a fodrász,és nagyon levágta az oldalfrufrum,és nagyon nagyon nem áll jól,nem tudom oldalra rakni,ahogy eddig jó volt..annyi a szerencsém,hogy gyorsan nő a hajam ,de addig így mit csináljak a hajammal?:| nagyon nem érzem így jól magam. 14

2013. jún. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Tűzd fel!
2013. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,de nekem az nem áll jól.:) max ha félre fűzném,de ezt még nem lehet.
2013. jún. 27. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Vasald ki, akkor hosszabb.
2013. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is számtalanszor volt túl rövidre vágva a frufrum és nekem se tetszett. Megtanultam hogy nem tudsz vele semmit kezdeni, próbáld szokni úgyis megnő :/
2013. jún. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én most telifrufrut növesztek, de nekem se áll jól ha feltűzüm, ezért általában így átcsapom felül egy oldalra (felül jobb oldalt van a választékom, nagyon szélen) és így egészen elfogadható amíg magától nem áll meg úgy.

Sok sikert! :)

2013. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek,ment a zöld kéz,nagyon aranyosak vagytok.:))) már kivasaltam,és oldalra fésültem,így gyakorlatilag megoldottam a problémát,még várok kicsit míg nő,és jó lesz.:D
2013. jún. 28. 03:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jàrtam 2 napja, majd meghalok :/ :(
2013. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!