Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belilult a pattanásom mit...

Belilult a pattanásom mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés

az államon volt egy pattanás ....megpróbáltam kinyomni de csak vér jött belöle..félórára rá az egész állam ( szó szerint) belilult...és egyre sötétebb...mint tegyek? valahogyan gyorsan elkellene mulasztani mert pénteken osztály találkozóra megyek az új osztálytársaimhoz és nem szeretnék így beállítani...hétfőn pedig kezdődik a suli...Segítsetek.!kérlek!:) :(


15/L



2013. aug. 27. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az nem pattanás volt. Egyszer azt hittem, hogy egy pattanást kaparok le, és szabályosan ömlött belőle a vér. Ráadásul a halántékomon volt, és úgy festettem, mintha fejbe lőttem volna magam. Később kialakult egy vérhólyag. Kértünk időpontot bőrgyógyászhoz, de 2 hónapra rá kaptunk időpontot. Később egyre nagyobb lett, ami kezdte elvenni az önbizalmam. Nem kötöttem fel a hajam, meg semmi. Aztán idővel kezdett leválni, majd amikor már csak szentlélek tartotta, akkor reggelre kidurrant és tiszta vér lett a párnám. De a hólyag elmúlt :D
2013. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és amit kihagytam: Frufru, oldalfrufru, melír
2013. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hopp, ez nem ide akart menni :D
2013. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!