Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok sampont és kiöblít...

Ajánlanátok sampont és kiöblítést nem igénylő balzsamon vékony sálú, töredezett végű hajra?

Figyelt kérdés
régóta keresgélek,de még nem találtam meg az igazit...nektek mi vált be?
2013. aug. 27. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Bar nekem vastag szalu a hajam, nekem a toredezett vegu hajamra nagyon jo volt az a citromsarga gliss kur + a hozza tartozo hajbalzsam (bar azt ki kell obliteni, de van hozza egy spray, azt nem kell).

Ott nem irja azt, hogy vastag, vagy vekony szalu hajra, tehat szerintem a te hajadra is jo lenne:)

De ha elmesz egy dm-ben, ott nagyon sok fele sampon van, lehet, hogy talalsz jobbat is. :)

Nezegess shauma, syoss, swarckof (nem tudom, hogy hogy kell irni ezeket :D) samponokat, ezek jok szerintem:)

2013. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem kéne használnod ilyen balzsamot, mert ettől lehet, hogy még jobban lelapul a vékony szálú hajad. A töredezettségre viszont használhatsz hajvégápolót!

Ezekről hallottam jókat:

[link]

Tab szilikonos hajvégápoló

[link]

Avon hajvégápoló szérum

[link]

Kallos Elixír

Mind bőven 1000 forint alatt van!

Valamint én még ezt használtam és nagyon szerettem régen, de mára nekem elvesztette a hatását. Ezt is tudod úgy használni, hogy csak a hajad alsó részére fújod.

[link]

Gliss Kur hajápoló spray


Remélem segítettem! :)

2013. aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* dm-be :D
2013. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!:)
2013. aug. 27. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!