Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit hozhatnék majd ki a...

Mit hozhatnék majd ki a vékony szálú hajamból? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés
Ötletekre lenne szükségem. 14 éves lány vagyok , és mindig is vékony szálú hajam volt. Valószínű örököltem mert másnak is ilyen szerkezetű a haja a családban. :/ Most kb a vállam alá ér 1-2 centivel , de tavaly elkezdtem növeszteni, de ez többet árt mint használ .. Nem voltam kb 1 éve fodrásznál és most gyakorlatilag nem tudok vele semmit sem kezdeni csak összefogni , mert az utòbbi időben semmi nem használ. Ha befonom este vizesen , reggel csak 1-2 òráig marad benne hullám , utána már olyan mintha szét lenne égetve :S Pedig a hajam puha és selymes de mégis igénytelennek látszik , főleg mikor kiengedem. A szünet alatt elmegyek már fodrászhoz, de mivel a vége már szépen eltöredezett , hát lehet h sokat vágat belőle de én nagyon rövidet nagyon nem szeretnék,mert egyszer vágattam és hát nagyon nem lett jó. Előbb elmentem volna , de sosem volt időm mert suli , meg felvételi előkészítő meg tanulás , és mi meg ráadásul faluban lakunk szòval nem nagyon van fodrász. Amúgy előző évben sokat 'kísérleteztem' rajta(pont az miatt mert akkor sem állt sehogy sem) kreppeltem meg van mikor becsavartam vagy besütöttem, de csak a kreppelés hozott szép eredményt. Na mára ez sem használ. Kérlek segítsetek mit tegyek hogy a vékony szálú hajam is szép legyen? A hònom alá szeretném növeszt.eni, és nem szándékom festegeni .. szőke hajam van amúgy és se nem göndör se nem egyenes... csak az alja olyan , de van amikor az egyik oldal egyenes , a másik oldal meg göndör . :/

2012. dec. 24. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem minimum félévente kellene vágatni. Amúgy nekem is ilyen típusú hajam van és jelen pillanatban a mell alá ér nekem. Ha én besütöm, nekem megmarad pedig nagyon vékony szálú, szerintem vitaminhiányod is lehet... Egyébként annyira vékony szálú nem lehet, ha azt mondod hullámos, akinek nagyon vékony annak szögegyenes. Probáld meg, hogy csak a végét sütöd be, és vágass lépcsőzetes frizurát.
2012. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!