Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha kissé...

Mit csináljak, ha kissé önképzavarom van, és más akarok lenni mint aki vagyok külsőleg?

Figyelt kérdés

Régen folyton piszkált egy lány a hajammal, hogy túl száraz, stb. Tényleg nagy hajam volt, rengeteg, ráadásul nem fokozatos, semmi, csak úgy zúdult a vállamra, körülbelül a könyökömnél picit hosszabb volt. Egy idő után lekellett vágatni, majd megint megnőtt. nagyon száraz, és elég érdekes. A göndör és a hullámos között van, de hiába hullámosodik, nyaktól lefelé olyan, mintha belenne sütve, nyakig meg épphogy hullámos, és ahogy telnek a napok szépen lelapul, kidobja a hullámosságot, de alul loknis marad. Régen vasaltam, mert úgy nagyon szépnek éreztem magam, a barátomnak is jobban tetszett úgy, és valahogy kezdtem magamat elfogadni. Voltam fodrásznál, és kezdett elvékonyodni a hajam, és megbeszéltük, hogy lekell mondanom a vasalásról. Már egyáltalán nem vasalom, és mindenki dicséri a hullámos loknikat, imádom is!! De nem illik az arcomhoz. Megkérdeztem a fodrászt, hogy mi állna jól, és lépcsőzetesre vágattuk, ami egyenesen látszik, hullámosan már kevésbé.

Valahogy azok a lányok, akiket szépnek tartok a tépett egyenes hajúak. Az "emosabb" hajúak, meg akiknek selymes, mellig érő és egyenes. Tényleg imádom a göndör hajam, de valahogy annyira zavar van a fejemben, hogy oylan vagányabb szeretnék lenni hajügyileg, meg hogy apsszoljon a fejemhez. Hogyan tudnám elérni? Vagy mit kellene tennem? Rövidre nem merem levágatni, mert imádom, ogy hosszú. (Képet nem szeretnék linkelni). Volt valaki így?


2013. aug. 23. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz mások véleményével ez az első.Hord úgy ahogy szeretnéd,persze fodrásszal együtt egyeztess mi neked a legjobb.Tud úgy vágni,hogy kevesebb lesz,de ez külsőre nem látszik meg.
2013. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!