Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha szoliba akarok menni és...

Ha szoliba akarok menni és hatamon vagy par anyajegy azokat ragasszam le valamivel?

Figyelt kérdés
Ha anyajeggyel többet jarok szolizni ugy hogy nem takarom akkor abból mi baj lehet , rák ?

2013. júl. 13. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem szemölcsöm van, és ragtapasszal leragasztom :)
2013. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha leragasztod akkor meg csíkok lesznek a hátadon. Hogy fog az kinézni. Na mindegy... Én sosem ragasztottam le őket, inkább rendszeresen figyelem, és félévente járok bőrgyógyászhoz, mivel amúgy is van néhány nagyobb anyajegyem, amiket pici korom óta figyelni kell, bár még sosem volt velük baj. Sok pigmentfoltom is van, amikre azt hittem, hogy anyajegy, de a doki megnyugtatott, hogy nem azok, és nem is lesznek. Persze azt nem mondom, hogy megdícsért a szolizásért, de mondta, hogy így, hogy fél évente járok vizsgálatra, nem sok baj lehet.
2013. júl. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes.
2013. júl. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!