Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiderült, hogy az ammóniamente...

Kiderült, hogy az ammóniamentes hajfestékre is allergiás vagyok - akkor ennyi volt, jöhet az őszülés?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és itt-ott megcsillant már egy-egy ősz haj, ezért beszíneztettem a fodrásszal, na, aznap már viszkettem is rettenetesen. Mondta, hogy biztos az ammónia miatt, és hogy van ammóniamentes festék is, próbáljuk meg azt, és képzeljétek, az is kiütött, az egész fejbőröm rettenetesen viszket. Gondolom csak én vagyok ilyen peches...legalábbis a fodrászom még nem látott ilyent, hogy a mentes festék is kiüssön valakit. Szerintetek létezik számomra megoldás?
2013. aug. 23. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Henna.
2013. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csinálnék allergiapróbát, hogy tutira tudjam, mi okozza. Aztán ha tényleg a hajfesték, akkor marad a növényi színezés, vagy a melírozás - utóbbinál sem ér a fejbőrhöz a festék.
2013. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az ammónia okoz allergiát,hanem a festékben lévő PPD vagy resictol stb. Szóval maga a festék a ludas,nem a szinelőhivó. Elvileg a növényi hajfesték marad.
2013. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!