Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó az ammóniamentes hajfesték?

Jó az ammóniamentes hajfesték?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek fodrászhoz és valami újat akartam kipróbálni és syossal még nem festettem de nem figyeltem és ammóniamentes oleo intense ez a neve, egyszer loreált próbáltam ki és 5 mosás után olyan volt mint ami 3 hónapja nem lett befestve intenzív feketét vettem valaki használta már ezt? A dobozon fényesnek tűnik remélem nem lesz matt fekete.
2013. júl. 19. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim az olajos hajfestékkel: vettem Syosst, a hajam kiszárította, nem fedett egyenletesen, és kopotas, csúnya lett. Vettem oliát, olyan szinten csípet hogy le akartam mosni, a hajszínem 3 mosás után gány maradt... Vettem helyette L'Oreal Sublime Mousset, vártam szépen 1 hónapot kb, rámentem avval, gyönyörű a hajszínem, nem kopotass :)
2013. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ammóniát tartalmazó és ammónia mentes festékek/színezők között az a különbség, hogy az ammóniamentesben az ammónia helyett más "maró" anyagot tesznek a festékbe. Valamivel be kell vinni az anyagot a hajba! Senki ne higgye, hogy az jó...sokszor károsabb, mert erősebb cucc (vegyi anyag) kerül bele az ammónia helyett. Olyan, mint a light cola...nem hízlal, de csinál más bajt :)
2013. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem tudtam h ammóniamente nyilván nem vettem volna meg akkor de mind1 már megvettem fel kell használni de hátha jó lesz.
2013. júl. 19. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
2 es vagyok..persze, hátha jó. Nem feltétlen rossz....
2013. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!