Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az aránytalan...

Mit csináljak az aránytalan testemmel?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok és 55 kiló de nagyon aránytalanul oszlik el. A combom és fenekem nagy viszont a felsőtestemen meg kilátszanak a csontok és a gerincem is nagyon kiáll. Mit csináljak? 16/L
2013. aug. 15. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Építs izmokat, szedj fel pár kilót.
2013. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DDD97 ***** válasza:
ugyanez a problémám!!! én most elkezdtem karjaimra edzeni.
2013. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen voltam. súlyzós edzés, tömegnövelő étrend, most már egész pöpecül nézek ki.
2013. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert nincs rajtad izom.

Sürgősen kezdj el valamit sportolni.(kondi,fegyencedzés)

2013. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ehh, dettó ugyanez :D én most nagyon ráálltam a sportra egy ideje, egyelőre nem nagyon látok változást, de ehhez sajnos több idő kell. Konkrét cél: van egy kis pocakom, amolyan "Micimackó" féle, tehát az alhasam nagyobb picit, amit természetesen felülésekkel nem lehet eltüntetni, mert az inkább a felső hasizmokat edzi. Ettől függetlenül napi 50-100 felülés, hasprés, hanyat fekve páros lábemelés (ez már elég szépen átmozgatja) illetőleg hanyat fekve váltott lábemelés. Aztán napi 20-25 perc futás, ugyanennyi hulahopp (sima műanyaggal, mert csak az van) és combizom erősítés. Remélem lesz eredménye. A táplálkozásomra is próbálok odafigyelni, de eddig csak azt értem el, hogy fogytam és fogytam és ruhában elég vékony vagyok, de ruha nélkül nagyon aránytalan, kilátszanak a bordáim, de csípőcsontom nincs...
2013. aug. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a futás és a hullahopp aerob gyakorlat.Ha emellett nem viszel be elég tápanyagot nem csoda hogy fogysz..

Ìrd le mit eszel légyszi.

2013. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy aerob gyakorlat, de a háj nem fog csak erősítéstől lemenni. Nem szeretném leírni a táplálkozási szokásaim, mert nem kérek kéretlen tanácsot.
2013. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most nem értelek.

Először panaszkodsz,hogy fogysz,aztán meg azt állítod be célnak.Akkor most mit is akarsz?


Én nem adok tanácsot ha nem akarod,felőlem csináld tovább rosszul,nem az én bajom.

2013. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert nem az én kérdésem, nem az én problémámmal kell foglalkozni. A hájat pedig - ahogy írtam korábban is - csak erősítéssel nem lehet eltüntetni. Különben meg évekkel ezelőtt próbáltam, azt értem el vele, hogy jó vaskos lettem, mert vastag izomréteg felett vastag zsírréteg is volt. Ezért csinálok erősítő és aerob gyakorlatokat is egyben. Mert ezt így kell. Kilóra most már nem fogyok, az már leállt, stagnál. Csak az a kis háj nehezen megy le. Ennyi. De nem értem miért az én problémámmal foglalkozol, amikor a kérdezőjével kéne? Ha úgy érezném, akkor írnék ki erről külön kérdést esetleg. De nem érzem úgy, mert szerintem jó úton haladok, csak lassan, mert az izomépítés mindig lassabban megy, mint maga a fogyás.
2013. aug. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudod megvan az az átkos szokásom,hogy szívesen segítek az embereknek.:)

Egyébként egyszerre izomépítést és fogyást hogyan kivitelezel? Kicsit nagy nálad a zűrzavar,de én nem szólok bele..

2013. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!